VODA, TOPENÍ

Divize  je dodavatelem topenářských a instalatérských prací, provádí opravy a výměny rozvodů ústředního topení, vodovodních a kanalizačních řádů, zajišťuje dodávky a montáže ekologických kotlů, tepelných čerpadel, solárních panelů.

 

Dále provádí technicky náročnější díla, jakými jsou teplofikace měst a obcí, plynofikace průmyslových objektů a domácností.

 

 

Instalace v RD

 

Spolu s divizí stavební výroby zajišťujeme komplexní stavební dodávky, instalujeme rozvody vody a topení, ČOV , vybavujeme koupelny, sauny, bazény. Provádíme rekonstrukce bytového jádra v panelových domech, dodáváme a montujeme vybavení vrtů, domácí vodárny.

 

 

Dodávky ekologických kotlů

 

Dodávky tepelných čerpadel a solárních panelů

 

Teplofikace měst a obcí

 

V současné době jsou kladeny stále větší požadavky na ozdravění a zlepšení životního prostředí měst a obcí. Jednoznačně hlavním krokem ke zlepšení ovzduší je přechod od lokálních zdrojů vytápění na cetrální kotelnu,  a s tím související  obnova nebo vybudování nové sítě teplovodních  rozvodů.

 

Naše firma realizuje výstavbu centrálních kotelen,  vybavení kotelen složitou  technologií zajišťujeme prostřednictvím odborných firem – kotle VIESMANN, MAVERA

 

 

Voda, topení:

Vedoucí divize Bořík Ladislav

tel.: 602 379 752

e-mail: borik@stavoplastkl.cz